
Χαλί All Season (120x170) Pol Rugs & Mats Natural/White
120×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χειροποίητο χαλί διαδρόμου 80x150 της εταιρείας Pol Rugs & Mats. Έχει μπεζ-λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από γιούτα και βαμβάκι. Προσφέρει μια φυσική υφή και boho αισθητική που ταιριάζει σε όλα τα στυλ διακόσμησης. Το βάρος του χαλιού είναι 2500gsm και έχει πάχος 10mm. Είναι κατάλληλο για όλες τις εποχές του χρόνου. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού, αναβαθμίζοντας την αισθητική τους. Ο καθαρισμός του χαλιού είναι απλός και πρακτικός, αρκεί να ακολουθούνται οι οδηγίες του προμηθευτή για τη σωστή φροντίδα του.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Width | 80 cm |
|---|---|
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Jute |
| Κατασκευαστής | Pol Rugs & Mats |

120×20 εκ
Σε απόθεμα

140×20 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα

150×20 εκ
Σε απόθεμα

100×10 εκ
Σε απόθεμα
Αφηρημένο μοτίβο





Μοντέρνο, ρουστίκ



Μοντέρνο, ρουστίκ

Τετράγωνο

Ανατολίτικο

100×10 εκ
Σε απόθεμα
Οβάλ


Μοντέρνο

Μοντέρνο, ρουστίκ

Μοντέρνο



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

80×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
120×17 εκ
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα