
Σπρέι Λαδιού 230ml Maxhome Milano
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο για μέλι χωρητικότητας 400ml σε εξάγωνο σχήμα. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί, ενώ το καπάκι και το κουτάλι είναι από ξύλο bamboo. Πρακτικό και μοντέρνο βάζο για να αποθηκεύετε το μέλι σας.
| Υλικό | Ξύλο, Γυαλί |
|---|---|
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
| Width | 13 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.375 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα


Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ μπαχαρικών, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα