
6,12 €
Σπρέι Λαδιού 230ml Maxhome Milano
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ από 12 γυάλινα βαζάκια μπαχαρικών με σταντ. Τα βαζάκια είναι από διάφανο γυαλί και κλείνουν με βιδωτά καπάκια για να παραμένουν τα μπαχαρικά φρέσκα, χωρίς να χάνουν το άρωμά τους. Το σταντ είναι περιστρεφόμενο, κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Σας επιτρέπει να μαγειρεύετε άνετα, διατηρώντας την κουζίνα τακτοποιημένη.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 1.628 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό,Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα

Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα