
Βαζάκια Μπαχαρικών (Σετ 5τμχ) Σε Σταντ Estia Bamboo Essentials 01-28206
Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ 4 βαζάκια μπαχαρικών με σταντ και κουτάλι από την εταιρεία εstia. Τα βαζάκια είναι κατασκευασμένα από διάφανο γυαλί. Το σταντ είναι κατασκευασμένο από μπαμπού σε φυσική απόχρωση. Το μπαμπού είναι ένα ιδιαίτερα ανθεκτικό υλικό. Το κουταλάκι που διαθέτει είναι ιδανικό για να τοποθετείτε τα μπαχαρικά σας στα φαγητά. Κατάλληλο σετ για κάθε κουζίνα. *Δεν πωλούνται με τα μπαχαρικά.*
| Ποικιλία | Σετ μπαχαρικών |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 30 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Γυάλινο/Bamboo |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μύλοι πιπεριού
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μύλοι μπαχαρικών, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι, ξύλο
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Ξύλο
Σε απόθεμα


Μύλοι μπαχαρικών
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα





Ξύλο
Σε απόθεμα
Μύλοι μπαχαρικών
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα