
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς L-C Nemo Blanc 1627813
42×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε λευκό χρώμα με διακριτικές λεπτομέρειες. Το ύφασμά της είναι από 100% polyester με υφή λινού ενώ προσφέρει χαμηλή σκίαση που επιτρέπει άπλετο φως να περνάει στον χώρο. Διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι το προϊόν είναι απαλλαγμένο από επιβλαβείς χημικές ουσίες. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση σε κουρτινόξυλο. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Width | 42 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.867 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

42×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

42×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

42×26 εκ
Σε απόθεμα

41×28 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
140×26 εκ, voile, ίσιος
Σε απόθεμα
Κουζίνας
Σε απόθεμα


40×25 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα

39×5 εκ
Σε απόθεμα

41×28 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα
40×26 εκ
Σε απόθεμα

42×27 εκ
Σε απόθεμα
27×2 εκ
Σε απόθεμα


42×26 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
