
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς L-C Nemo Lin 1627814
42×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε εκρού χρώμα με διακριτικές λεπτομέρειες. Το ύφασμά της είναι από 100% polyester με υφή λινού ενώ προσφέρει χαμηλή σκίαση που επιτρέπει άπλετο φως να περνάει στον χώρο. Διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι το προϊόν είναι απαλλαγμένο από επιβλαβείς χημικές ουσίες. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση σε κουρτινόξυλο. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Width | 42 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.867 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

42×26 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

42×26 εκ
Σε απόθεμα
41×28 εκ
Σε απόθεμα
40×25 εκ
Σε απόθεμα
140×26 εκ, voile, ίσιος
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κουζίνας
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ζακάρ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

39×5 εκ
Σε απόθεμα

40×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×28 εκ
Σε απόθεμα
38×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
41×28 εκ
Σε απόθεμα

42×26 εκ
Σε απόθεμα
Σε ράγα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
