
Τραπεζομάντηλο (150x180) Nef-Nef Homeware Steady White
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×29 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 28 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό τραπεζομάντηλο με διάμετρο 180εκ. σε λευκό χρώμα και αζούρ περιμετρικά από την εταιρεία Nef-Nef. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι Slub Panama βάρους 155gsm που το καθιστά εύκολο στο καθάρισμα και ιδανικό για να προστατεύει το τραπέζι σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα από το ίδιο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Depth | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, στρογγυλό, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο

Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο

Στρογγυλό, βαμβάκι, σατέν

Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο

36×28 εκ
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
23×2 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα



Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×26 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Λινό, τραπεζομάντηλο

Λινό, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα