
BEBE STARS ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ & ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ 2 ΕΠΙΠΕΔΩΝ DREAMER GREY 887-186
Με αλλαξιέρα, ρυθμιζόμενο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 78×22×21 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Παρκοκρέβατο Skyglow της εταιρείας Cangaroo σε γκρι-βεραμάν χρώμα. Κατάλληλο από την γέννηση μέχρι 15 kg. Το παρκοκρέβατο αποτελεί έναν χώρο που το παιδί μπορεί να ξεκουραστεί, να παίξει με τα παιχνίδια του και να αναπτύξει τις ικανότητές του, χωρίς να ανησυχείτε για την ασφάλειά του. Απαιτείται μερική συναρμολόγηση.
| Πλάτος: | 22 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 21 εκ |
| Υψος: | 78 εκ |
| Υλικό κούνιας | Ύφασμα |
|---|---|
| Τύπος | Παιδικά κρεβάτια ταξιδίου |
| Με ρόδες | Ναί |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 22 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 78 cm |
| Total weight | 8.5 kg |
| Κατασκευαστής | Cangaroo |

Με αλλαξιέρα, ρυθμιζόμενο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
78×23×23 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με αλλαξιέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Με αλλαξιέρα
Σε απόθεμα
77×125×65 εκ, ύφασμα, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ύφασμα, με αλλαξιέρα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με ρόδες
Σε απόθεμα
Με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Με ρόδες, ρυθμιζόμενο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




82×24×24 εκ, ύφασμα, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου
Σε απόθεμα

Με ρόδες, ρυθμιζόμενο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Παράδοση δωρεάν
Με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



15×96×57 εκ, ύφασμα, δίπλα στο κρεβάτι γονέων
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα