
Cangaroo Παρκοκρέβατο με Παιχνίδι και Αλλαξιέρα Once Upon A Time 3 Layers Grey 3800146248420
Ύφασμα, με αλλαξιέρα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 77×21×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Παρκοκρέβατο Africa της εταιρείας Cangaroo σε μπεζ αποχρώσεις. Κατάλληλο από την γέννηση μέχρι 15 κιλά. Το παρκοκρέβατο αποτελεί έναν χώρο που το παιδί μπορεί να ξεκουραστεί, να παίξει με τα παιχνίδια του και να αναπτύξει τις ικανότητές του, χωρίς να ανησυχείτε για την ασφάλειά του. Απαιτείται μερική συναρμολόγηση.
| Πλάτος: | 21 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Υψος: | 77 εκ |
| Υλικό κούνιας | Ύφασμα |
|---|---|
| Τύπος | Παιδικά κρεβάτια ταξιδίου |
| Με ρόδες | Ναί |
| Ρυθμιζόμενο | Ναί |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 21 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 77 cm |
| Total weight | 6.5 kg |
| Κατασκευαστής | Cangaroo |

Ύφασμα, με αλλαξιέρα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ύφασμα, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με αλλαξιέρα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με αλλαξιέρα
Σε απόθεμα
75×127×68 εκ, ύφασμα, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
74×126×65 εκ, ύφασμα, πλαστίκο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




75×127×68 εκ, ύφασμα, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα

75×127×68 εκ, ύφασμα, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα



15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα