
Παρκοκρέβατο 2 Θέσεων (0+ Μηνών/Έως 15kg) Kikka Boo Milky Way Grey 2023
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 76×22×21 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Παρκοκρέβατο Safari της εταιρείας Moni σε μπεζ αποχρώσεις. Κατάλληλο την γέννηση και μέχρι 15 κιλά. Προσφέρει τον ιδανικό χώρο στον οποίο το παιδί μπορεί να παίξει με ασφάλεια, να αναπτύξει διάφορες δεξιότητες ή να ξεκουραστεί. Απαιτείται μερική συναρμολόγηση.
| Πλάτος: | 22 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 21 εκ |
| Υψος: | 76 εκ |
| Υλικό κούνιας | Ύφασμα, Πλαστίκο |
|---|---|
| Τύπος | Παιδικά κρεβάτια ταξιδίου |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 22 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 76 cm |
| Total weight | 6.5 kg |
| Κατασκευαστής | Moni |

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα