
Διακοσμητικό Βάζο (20.6x19.8x25.5) A-S Della Pasta 214076
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο διακόσμησης με μοντέρνα αισθητική και σχήμα μακαρονιού. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε κίτρινη απόχρωση. Ιδανικό για να τοποθετηθεί και να διακοσμήσει την τραπεζαρία ή την κουζίνα και να δώσει μια παιχνιδιάρικη πινελιά. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 0.67 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Τετράγωνο



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα



Πέτρα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα