
Διακοσμητικό Βάζο (Φ15.5x14.2) Nef-Nef Homeware Platense
Κεραμικό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 28,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχεία με βρυσάκι κατάλληλα για το σερβίρισμα νερού, ποτού κ.α. Τα δοχεία είναι διάφανα, κατασκευασμένα από γυαλί και έχουν μεταλλική βάση σε μαύρο χρώμα. Ιδανικά για πάρτι, συγκεντρώσεις και οποιαδήποτε άλλη περίσταση. Χωρητικότητα: 3.8 λίτρα ανά δοχείο.
| Είδος βάζου | Επιτραπέζια βάζα |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί και κρύσταλλο |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Width | 24 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 3.159 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα