
Πουφ (Φ44x34) Ravelia Medellin
34×44×44 εκ, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×56×56 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πουφ από την εταιρεία Ravelia σε φυσικό μπεζ χρώμα. Εξωτερικά είναι κατασκευασμένο από 100% φυσική ψάθα γιούτα. Το εσωτερικό του περιέχει γέμιση από πολυεστερικά μπιλάκια, προσφέροντας άνεση στο κάθισμα και διατήρηση του σχήματός του με την πάροδο του χρόνου. Προσφέρει μια boho πινελιά στη διακόσμηση σας. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, το υπνοδωμάτιο ή ακόμα και σε επαγγελματικούς χώρους για να προσθέσετε στυλ, πρακτικότητα και επιπλέον καθίσματα για εσάς και τους καλεσμένους σας.
| Πλάτος: | 56 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 56 εκ |
| Υψος: | 38 εκ |
| Υποποδια - σκαμπό | Ναί |
|---|---|
| Width | 56 cm |
| Depth | 56 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 5.37 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Ravelia |

34×44×44 εκ, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό, Υποποδια - Σκαμπό

38×56×56 εκ, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα

Πλεκτό, Υποποδια - Σκαμπό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Υποποδια - Σκαμπό, ανατολίτικο

Τετράγωνο, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό, ανατολίτικο


32×39×32 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, χωρίς πόδια, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


71×95×95 εκ, μοντέρνο, με πόδια

Υποποδια - Σκαμπό


44×90×108 εκ, μοντέρνο, ρέτρο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Υποποδια - Σκαμπό, ανατολίτικο



Υποποδια - Σκαμπό

Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό

10×115×41 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
