
Πουφ (56x56x38) Ravelia Medellin
38×56×56 εκ, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 34×44×44 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πουφ από την εταιρεία Ravelia σε μπεζ και μαύρο χρώμα με ριγέ σχέδιο. Εξωτερικά είναι κατασκευασμένο από 100% φυσική ψάθα γιούτα. Το εσωτερικό του περιέχει γέμιση από πολυεστερικά μπιλάκια, προσφέροντας άνεση στο κάθισμα και διατήρηση του σχήματός του με την πάροδο του χρόνου. Προσφέρει μια boho πινελιά στη διακόσμηση σας. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, το υπνοδωμάτιο ή ακόμα και σε επαγγελματικούς χώρους για να προσθέσετε στυλ, πρακτικότητα και επιπλέον καθίσματα για εσάς και τους καλεσμένους σας.
| Πλάτος: | 44 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 44 εκ |
| Υψος: | 34 εκ |
| Υποποδια - σκαμπό | Ναί |
|---|---|
| Width | 44 cm |
| Depth | 44 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 3.64 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Ravelia |

38×56×56 εκ, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
38×56×56 εκ, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό, Υποποδια - Σκαμπό

Πλεκτό, Υποποδια - Σκαμπό

Υποποδια - Σκαμπό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, χωρίς πόδια, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα



Στρογγυλό

Υποποδια - Σκαμπό, ανατολίτικο

32×39×32 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό, ανατολίτικο

38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τετράγωνο, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

69×92×91 εκ, ρέτρο, χωρίς πόδια

71×95×95 εκ, μοντέρνο, με πόδια




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
