
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x38) Songmics LSF077C01V1
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×50×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σκαμπό σε σχήμα λουλουδιού, ιδανικό για να προσφέρει ένα έξτρα κάθισμα στο χώρο σας. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_Ε1 και έχει επένδυση από ροζ πολυεστερικό ύφασμα. Ο ιδιαίτερος σχεδιασμός του δίνει μια γλυκιά και μοντέρνα πινελιά στο δωμάτιο, ενώ παράλληλα προσφέρει άνετο κάθισμα για παιχνίδι, διάβασμα ή χαλάρωση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως σκαμπό, βοηθητικό κάθισμα ή διακοσμητικό στοιχείο, προσθέτοντας στυλ και λειτουργικότητα στον χώρο. Μέγιστο βάρος αντοχής: 110kg. Κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους. *Το προϊόν έρχεται μονταρισμένο.*
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υψος: | 50 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Πόδια | Χωρίς πόδια |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 50 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 50 cm |
| Total weight | 4.2 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×41×40 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×55×55 εκ, μοντέρνο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
38×56×56 εκ, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
38×56×56 εκ, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
7×38×38 εκ, μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×49×48 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×80×40 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
34×44×44 εκ, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
3×32×38 εκ
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
16×118×45 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
10×115×41 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
40×40×40 εκ, στρογγυλό, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×76×7 εκ, μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
30×50×50 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα