
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ40x50) Sipo 63lt Καφέ Αρκουδάκι SIP-XB05
4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 20×30×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία Ravelia σε γκρι χρώμα με λευκές λεπτομέρειες και ζωάκι στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο εξωτερικά από βαμβακερό ύφασμα και εσωτερικά έχει ύφασμα non woven. Είναι αναδιπλούμενο και μπορείτε να το αποθηκεύσετε όταν δεν το χρησιμοποιείτε. Ιδανικό καλάθι για το μπάνιο, το υπνοδωμάτιο ή οποιοδήποτε άλλο χώρο του σπιτιού έχει μικροπράγματα για τακτοποίηση.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Υψος: | 20 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 30 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.62 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Ravelia |

4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια
Σε απόθεμα
Ύφασμα, με καπάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

1×10×15 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

11×30×22 εκ, για κορίτσια, με καπάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα