
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ40x50) Sipo 63lt Καφέ Αρκουδάκι SIP-XB05
4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 25×25×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία Ravelia σε μπεζ χρώμα με λευκές λεπτομέρειες και ζωάκι στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο εξωτερικά από βαμβακερό ύφασμα και εσωτερικά έχει ύφασμα non woven. Είναι αναδιπλούμενο και μπορείτε να το αποθηκεύσετε όταν δεν το χρησιμοποιείτε. Ιδανικό καλάθι για το μπάνιο, το υπνοδωμάτιο ή οποιοδήποτε άλλο χώρο του σπιτιού έχει μικροπράγματα για τακτοποίηση.
| Πλάτος: | 25 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Υψος: | 25 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.58 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Ravelia |

4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

11×30×22 εκ, για κορίτσια, με καπάκι
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα, με καπάκι
Σε απόθεμα

Για αγόρια
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
1×10×15 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα