
Κουτί Αποθήκευσης Παιχνιδιών (57x36x36) A-S Ferme 188282A
Ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 25×25×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία Ravelia σε γκρι χρώμα με λευκές λεπτομέρειες και ζωάκι στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο εξωτερικά από βαμβακερό ύφασμα και εσωτερικά έχει ύφασμα non woven. Είναι αναδιπλούμενο και μπορείτε να το αποθηκεύσετε όταν δεν το χρησιμοποιείτε. Ιδανικό καλάθι για το μπάνιο, το υπνοδωμάτιο ή οποιοδήποτε άλλο χώρο του σπιτιού έχει μικροπράγματα για τακτοποίηση.
| Πλάτος: | 25 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Υψος: | 25 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.58 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Ravelia |

Ύφασμα
Σε απόθεμα


Για αγόρια
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
11×30×22 εκ, για κορίτσια, με καπάκι
Σε απόθεμα

Ύφασμα, με καπάκι
Σε απόθεμα
4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα
1×10×15 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα


Για κορίτσια
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα