
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη New Gallery Musk 45X45
45×45 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ζεύγος μαξιλαροθήκες από την εταιρεία Kentia με ριγέ σχέδιο σε πράσινο και μπεζ χρώμα. Το ύφασμά είναι 100% βαμβάκι 150 κλωστών με απαλή υφή. Διαθέτουν το σχέδιο του κατωσέντονου.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Kentia |

45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ανατολίτικο

60×60 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
20×20 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα20×20 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα20×20 εκ
Σε απόθεμα
20×20 εκ, ρίγες
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ανατολίτικο

40×60 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα