
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη New Gallery Musk 45X45
45×45 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Guy Laroche. Η μία πλευρά είναι μονόχρωμη και η άλλη έχει σχέδιο με το λογότυπο από την εταιρεία σε γκρι χρώμα και μπεζ λεπτομέρειες. Το ύφασμά της είναι chenille με σύνθεση από 37% βαμβάκι, 42% ακρυλικό και 21% polyester, που την καθιστά μαλακή και ανθεκτική. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm |
| Depth | 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg, 0.4 kg, 0.4 kg, 0.4 kg |
| Κατασκευαστής | Guy Laroche |

45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ανατολίτικο

50×50 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

20×20 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα