
Στρογγυλό καλάθι τοίχου από ψάθα, Rixy
Στρογγυλό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια αποθήκευσης σε σετ 2 με μοντέρνο ύφος. Το σετ περιλαμβάνει 2 καλάθια διαφορετικών διαστάσεων. Είναι κατασκευασμένα από χοντρό χάρτινο σχοινί σε λευκό χρώμα με μεταλλικό σκελετό για να κρατάνε το σχήμα τους. Ιδανικά για να κρατήσουν οργανωμένα τα μικροαντικείμενα στο μπάνιο, το σαλόνι ή όπου αλλού θέλετε.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.492 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Στρογγυλό

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Τετράγωνο



Ύφασμα, σετ

Ύφασμα, σετ


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα