
9,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τεχνητό φυτό σε γλάστρα με διάφορα παχύφυτα από πλαστικό υλικό. Το γλαστράκι είναι κεραμικό σε κίτρινες αποχρώσεις. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά και λουλούδια για να ανανεώσετε την διακόσμηση του χώρου σας.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 31 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 0.98 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα