
Ρολόι Επιτραπέζιο (14.6x6.6x14.1) - Ξυπνητήρι A-S Cathy 200239
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου αυτοκόλλητο DYI, κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε ασημί χρώμα. Μπορείτε να το προσαρμόσετε στον χώρο σας καθώς οι αριθμοί είναι ανεξάρτητοι και αυτοκόλλητοι και μπορείτε να τους τοποθετήσετε σε όποια απόσταση από τους δείκτες θέλετε. Οι μεγάλοι αριθμοί είναι 8εκ. , οι μικροί 5εκ., ο λεπτοδείκτης έχει μήκος 16εκ. και ο δείκτης ωρών 11.8εκ.Το κεντρικό κομμάτι με τους δείκτες είναι κρεμαστό. Λειτουργεί με 1 μπαταρία ΑΑ η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή το γραφείο.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Αυτοκόλλητα, Επιτοίχια |
| Υλικό | Μέταλο |
| Είδος | Αναλογικό |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Για ποιόν χώρο του σπιτιού | Για το σαλόνι |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
| Width | 14 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, αναλογικό


Μοντέρνο, επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, αυτοκόλλητα, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ντιζάιν
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βιομηχανικό, κεραμικό

Επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, μέταλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια


Μοντέρνο, επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα