
Γωνιακό Ράφι Οργάνωσης Κουζίνας (30x30x15) F-V Corner 190219
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Περιστρεφόμενη βάση οργάνωσης για να έχετε πάντα τακτοποιημένα τα πράγματα σας. Είναι κατασκευασμένη από διάφανο πλαστικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στην κουζίνα για τα βαζάκια των μπαχαρικών, στο ψυγείο, στο δωμάτιο ή το μπάνιο για τα καλλυντικά και τις κρέμες σας ή ακόμα και στο γραφείο για να το οργανώσετε.
| Είδος | Διοργανωτές μαγειρικών σκευών |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 23 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.373 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ράφια, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ράφια, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Δίσκοι συρταριών για μαχαιροπήρουνα, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα


Ράφια, ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα



Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διοργανωτές μαγειρικών σκευών, μέταλο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ράφια, ξύλο, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
