
Θήκη Για Μαχαιροπίρουνα Επεκτεινόμενη (48.5x34x6) F-V Poly Beige 190268
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση για να έχετε οργανωμένες τις κάψουλες του καφέ σας. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε εκρού χρώμα με βάση από ξύλο ακακίας σε φυσική απόχρωση. Μπορείτε να αποθηκεύσετε 22 κάψουλες Nespresso. Σας επιτρέπει να οργανώσετε τον χώρο σας και ταυτόχρονα να δώσετε μια μοντέρνα πινελιά. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 41 cm |
| Total weight | 0.47 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα