
Διακοσμητική Φιγούρα Κεφάλι (19x10x30) Estheti 752-27208
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό χώρου σε σχήμα υδρόγειου σφαίρας από την εταιρεία Estheti σε λευκό-χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Η βάση της είναι μεταλλική. Ιδανικό για να τοποθετηθεί στο τραπεζάκι του σαλονιού, τον μπουφέ, το γραφείο και όπου αλλού ταιριάζει!
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλο |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 33 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 45 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο

Γυαλί, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα