
Σεντόνια Εμπριμέ Σετ 3 τεμ bebe Countryside 580 120X160 White-Mint 100% Cotton 31112221059
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ σεντόνια για την κούνια του μωρού στο χρώμα της ώχρας, με καφέ-λευκές λεπτομέρειες και σχέδιο ζωάκια από την εταιρεία Abo. Το ύφασμα είναι 100% βαμβάκι που τα καθιστά μαλακά και ανθεκτικά. Με πιστοποίηση υφάσματος Oeko-Tex. Το κατωσέντονο διαθέτει λάστιχο και η μαξιλαροθήκη είναι φάκελος και έχει το σχέδιο του πανωσέντονου στην φάσα. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Ποικιλία | Για την κούνια |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 7 cm, 7 cm, 7 cm, 7 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | ABO |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
32×23 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι

Για κορίτσια, βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα