
Στολίδι Χριστουγεννιάτικο (Φ7.5) A-S 192113
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο στολίδι μπάλα κατασκευασμένη από γυαλί σε κόκκινο χρώμα με ανάγλυφες λεπτομέρειες. Συνδυάστε πολλά διαφορετικά στολίδια στο δέντρο σας για ένα μοναδικό χριστουγεννιάτικο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.046 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ

Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα