
Στολίδι Χριστουγεννιάτικο (Φ25) A-S Paper Ball 198563
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικη μπάλα από πολυαιθυλένιο και φελιζόλ. Σε κόκκινο χρώμα με κορδέλα για να την κρεμάτε. Συνδυάστε διαφορετικά σετ με στολίδια για μία μοναδική γιορτινή διακόσμηση του δέντρου σας.
| Είδος | Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.056 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Πολυαιθυλένιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, σετ, που λάμπουν
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα