
Στολίδι Χριστουγεννιάτικο (Φ15) A-S Paper Ball 198562
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικη μπάλα από πολυαιθυλένιο και φελιζόλ. Σε κόκκινο χρώμα με κορδέλα για να την κρεμάτε. Συνδυάστε διαφορετικά σετ με στολίδια για μία μοναδική γιορτινή διακόσμηση του δέντρου σας.
| Είδος | Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.23 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Πολυαιθυλένιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, σετ, που λάμπουν
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Πλαστικό

Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, που λάμπουν


Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα