
Δίσκος Σερβιρίσματος (48x31x5) Estia Allure Ορθογώνιο 01-28268
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος σερβιρίσματος με μίνιμαλ αισθητική και τετράγωνο σχήμα. Είναι κατασκευασμένος από ξύλο μάνγκο σε φυσική απόχρωση. Το ξύλο προσφέρει στιβαρότητα και αντοχή στη φθορά του χρόνου. Διαθέτει πρακτικές λαβές για εύκολη μεταφορά. Προσφέρετε στους καλεσμένους σας τον καφέ ή το ποτό τους και εντυπωσιάστε τους. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Ποικιλία | Δίσκοι |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 34 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.85 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα