
19,99 €
Κουτάλες Μαγειρικής + Βάση (Σετ 6τμχ) F-V Utensils 204660
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτάλες μαγειρικής σε βάση από την εταιρία Alpina. Το σετ περιλαμβάνει 5 κουτάλες και 1 βάση. Είναι κατασκευασμένες από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα. Ιδανικές κουτάλες για τη κουζίνα σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.33 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Alpina |

Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα