
19,99 €
Κουτάλες Μαγειρικής + Βάση (Σετ 6τμχ) F-V Utensils 204660
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτάλες μαγειρικής κατασκευασμένες από bamboo σε φυσική απόχρωση. Ιδανικές για το μαγείρεμα ή το σερβίρισμα του φαγητού. Στο σετ περιλαμβάνονται 4 κουτάλες.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 4 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα