
19,99 €
Κουτάλες Μαγειρικής + Βάση (Σετ 6τμχ) F-V Utensils 204660
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτάλες μαγειρικής σετ 7 τεμάχια με βάση για να τις τοποθετείτε μέσα. Η βάση είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Οι κουτάλες είναι από πλαστικό σε μαύρο χρώμα, με μπεζ ξύλινες λαβές ενώ η τσιμπίδα από μεταλλικό υλικό με μαύρο πλαστικό. Διαθέτουν οπή για να τις κρεμάτε εάν θέλετε.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πλαστικό,Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα