
Κουρτίνα (140x280) Με Τρουκς L-C Essentiel Cedre 1612633
45×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 44×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα υψηλής σκίασης σε χακί χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από ύφασμα σύνθεσης 100% polyester. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 44 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 44 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.39 kg |
| Χρώμα | Χακί |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×26 εκ
Σε απόθεμα

45×26 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
41×24 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
41×24 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
40×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Λινό


42×27 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Λινό



45×26 εκ
Σε απόθεμα
6×43 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό

41×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

27×3 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
45×26 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
45×28 εκ
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα