
Κασπώ (Φ14x13) Marhome Τερακότα/Καφέ 06-24537
Κεραμικός
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κασπώ της εταιρείας Marhome σε καφέ αποχρώσεις με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να τοποθετείτε φυσικά ή τεχνητά φυτά. Μπορείτε για να διακοσμήσετε όλους τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους!
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

Κεραμικός
Σε απόθεμα


Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
31×25×25 εκ, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα


Κεραμικός
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικός

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Ψάθα
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα


Κεραμικός


Ψάθα
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 εβδομάδαΠαράδοση δωρεάν
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα



8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα