
Κασπώ (Φ13.5x12.5) Marhome Τερακότα/Λευκό 06-24530
Κεραμικός
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κασπώ της εταιρείας Marhome σε μπεζ-λευκό χρώμα με έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να τοποθετείτε φυσικά ή τεχνητά φυτά. Μπορείτε για να διακοσμήσετε όλους τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους!
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Λευκό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

Κεραμικός
Σε απόθεμα




Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα



Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
31×25×25 εκ, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα


Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα



Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα



Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα