
Διακοσμητικό Ρόδι (Φ13x13) Espiel ROD306K4
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε μωβ χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες και σχήμα ροδιού. Ιδανικό για να διακοσμήσετε μοναδικά οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μωβ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα




Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα











Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Κεραμικό, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα




15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα