
Διακοσμητικό Ρόδι (Φ10x10) Espiel ROD302K6
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε κόκκινο χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες και σχήμα ροδιού. Ιδανικό για να διακοσμήσετε μοναδικά οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
















Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα