
Διακοσμητικό Ρόδι (Φ10x10) Espiel ROD305K6
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό με σχήμα κολοκύθας στην απόχρωση της τερακότας και χρυσές λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από βελουτέ ύφασμα με σύνθεση 100% polyester. Ιδανικό για να διακοσμήσετε την σύνθεση σαλονιού, την τραπεζαρία ή όποιο άλλο σημείο επιθυμείτε.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 2 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα






Ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Κεραμικό, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 2 ημέρες

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα