
Χαλί Διαδρόμου (67x200) Royal Carpet Crete 20824 C
67×10 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 67×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλοκαιρινό μηχανοποίητο χαλί 67x140 από τη συλλογή Crete της εταιρείας Royal Carpet. Έχει καφέ χρώμα και κρόσσια στο τελείωμα. Ιδανικό για όλους τους χώρους. Θα στολίσει το σπίτι σας τους καλοκαιρινούς μήνες. Είναι κατασκευασμένο από συνθετική ψάθα σύνθεσης 100% πολυπροπυλένιο. Το βάρος του χαλιού είναι 1.500gsm και έχει 60.000 κόμπους. Έχει χαμηλό πέλος flatweave. Το υπόστρωμα του είναι υφαντό που το καθιστά ανθεκτικό στη χρήση και τις πλύσεις. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζει χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνειά του, ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Επίσης, δεν μαδάει και είναι κατάλληλο για ενδοδαπέδια θέρμανση. Η σειρά Crete χαρακτηρίζεται για την απλότητα, διακριτικότητα και πρακτικότητα των χαλιών της. Θα βρείτε χαλιά σε γήινους τόνους με μοναδική υφή. Τα χαλιά της εταιρείας Royal Carpet είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 67 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Χρήση χαλιού | Διάδρομοι |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Καφέ |
| Πρότυπο | Μονόχρωμα |
| Width | 67 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

67×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
67×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
130×20 εκ
Σε απόθεμα
152×20 εκ
Σε απόθεμα

80×10 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
170×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα

67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα



80×10 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


160×20 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα