
Χαλί Καλοκαιρινό (160x230) Ravelia Calida
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 67×10 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 39 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μηχανοποίητο χαλί διαδρόμου 67x250 από τη συλλογή Crete της εταιρείας Royal Carpet. Έχει καφέ χρώμα και κρόσσια στο τελείωμα. Ιδανικό για όλους τους χώρους. Θα στολίσει το σπίτι σας τους καλοκαιρινούς μήνες. Είναι κατασκευασμένο από συνθετική ψάθα σύνθεσης 100% πολυπροπυλένιο. Το βάρος του χαλιού είναι 1.500gsm και έχει 60.000 κόμπους. Έχει χαμηλό πέλος flatweave. Το υπόστρωμα του είναι υφαντό που το καθιστά ανθεκτικό στη χρήση και τις πλύσεις. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζει χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνειά του, ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Επίσης, δεν μαδάει και είναι κατάλληλο για ενδοδαπέδια θέρμανση. Η σειρά Eco χαρακτηρίζεται για την απλότητα, διακριτικότητα και πρακτικότητα των χαλιών της. Θα βρείτε χαλιά σε γήινους τόνους με μοναδική υφή. Τα χαλιά της εταιρείας Royal Carpet είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 67 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Χρήση χαλιού | Διάδρομοι |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Καφέ |
| Πρότυπο | Μονόχρωμα |
| Ύψος | Ύψος |
| Width | 67 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα

70×10 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
75×10 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
130×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

150×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα

100×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα

80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, ⌀ 200 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
150×20 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα