
Χαλί Καλοκαιρινό (200x250) Royal Carpet Sorina Grey
200×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 67×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλοκαιρινό μηχανοποίητο χαλί 67x200 από τη συλλογή Crete της εταιρείας Royal Carpet. Έχει καφέ αποχρώσεις με μοντέρνο σχέδιο. Διαθέτει κρόσσια στο τελείωμα. Ιδανικό για όλους τους χώρους. Θα στολίσει το σπίτι σας τους καλοκαιρινούς μήνες. Είναι κατασκευασμένο από συνθετική ψάθα σύνθεσης 100% πολυπροπυλένιο. Το βάρος του χαλιού είναι 1.500gsm και έχει 60.000 κόμπους. Έχει χαμηλό πέλος flatweave. Το υπόστρωμα του είναι υφαντό που το καθιστά ανθεκτικό στη χρήση και τις πλύσεις. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζει χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνειά του, ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Επίσης, δεν μαδάει και είναι κατάλληλο για ενδοδαπέδια θέρμανση. Η σειρά Crete χαρακτηρίζεται για την απλότητα, διακριτικότητα και πρακτικότητα των χαλιών της. Θα βρείτε χαλιά σε γήινους τόνους με μοναδική υφή. Τα χαλιά της εταιρείας Royal Carpet είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 67 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 67 cm, 67 cm, 67 cm, 67 cm |
| Depth | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

200×20 εκ
Σε απόθεμα





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
152×20 εκ
Σε απόθεμα

140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

67×10 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
200×20 εκ
Σε απόθεμα
67×25 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
200×20 εκ
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο


160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
120×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

120×20 εκ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα