
ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΒΑΖΟ ΔΑΠΕΔΟΥ ZENIA HM7921 ΑΠΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΜΕΝΟΥ ΞΥΛΟΥ TEAK ΣΕ ΦΥΣΙΚΟ Φ50x120Υ εκ.
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο. Ιδανικό για το σαλόνι, την τραπεζαρία ή οποιονδήποτε άλλο χώρο επιθυμείτε να διακοσμήσετε και να δώσετε στυλ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.9 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα








Κεραμικό
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα