
Διακοσμητικό Βάζο (Φ20x23) Mod 75504
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Mod με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο μάνγκο σε ζεστή φυσική απόχρωση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 16 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 44 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Ξύλο
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα






Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα








Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα