
Βάζο Γυάλινο Με Βρυσάκι 6lt S-D Line 213907
Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, στρογγυλό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε ροζ χρώμα και έχει σχέδιο λουλουδιού. Ιδανικό για να προσθέσει χρώμα και προσωπικότητα στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή την κουζίνα, είτε χρησιμοποιηθεί μόνο του ως διακοσμητικό αντικείμενο είτε με αποξηραμένα ή τεχνητά λουλούδια. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Είδος βάζου | Επιτραπέζια βάζα |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.26 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα