
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη Βελουτέ (42x42) Whitegg D0306-7
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×42 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη με φλοράλ σχέδιο σε γκρι αποχρώσεις και μπεζ-λευκές από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμα είναι βελουτέ με σύνθεση από 100% polyester και διαθέτει κλείσιμο με φερμουάρ. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 42 εκ |
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

42×42 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


45×26 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα