
Πασχαλινό Μαξιλάρι 2 Όψεων (30x60) Kentia Loft Easter 26 04
Βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×50 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ζεύγος διακοσμητικές μαξιλαροθήκες από την εταιρεία Kentia με φλοράλ σχέδιο σε πολύχρωμες αποχρώσεις. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 60% βαμβάκι και 40% polyester 180κλωστών. Συνδυάστε τες με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για μια ολοκληρωμένη πασχαλινή διακόσμηση.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Kentia |

Βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×70 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μετάξι

20×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν




42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
30×50 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα