
Χριστουγεννιάτικο Στεφάνι (Φ34) Edelman Georgie 1180530
Στη πόρτα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο στεφάνι από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένο από PVC υλικό και αποτελείται από τεχνητά κουκουνάρια, χρυσές μπάλες και glitter. Μπορείτε να το κρεμάσετε στην πόρτα σας ή σε κάποιον κενό τοίχο, για να δημιουργήσετε μία μοναδική εορταστική ατμόσφαιρα.
| Τοποθέτηση | Στη πόρτα |
|---|---|
| Width | 34 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.79 kg |
| Χρώμα | Καφέ,Χρυσό |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα


Στη πόρτα
Σε απόθεμα


Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα



Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα