
Χριστουγεννιάτικο Στεφάνι (Φ34) Edelman Landon 1180539
Στη πόρτα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο στεφάνι από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένο από PVC υλικό και αποτελείται από πράσινα τεχνητά φύλλα, κουκουνάρια, κόκκινα μούρα και μπάλες. Μπορείτε να το κρεμάσετε στην πόρτα σας ή σε κάποιον κενό τοίχο, για να δημιουργήσετε μία μοναδική εορταστική ατμόσφαιρα.
| Τοποθέτηση | Στη πόρτα |
|---|---|
| Width | 34 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.77 kg |
| Χρώμα | Καφέ,Κόκκινο |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στο τραπέζι
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα




Στη πόρτα
Σε απόθεμα


Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
